Mob.: 20075777
Tālrunis: 20388001
E-pasts: info@veicis.lv
Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, visas piegādes Rīgas un Saldus pilsētas robežās līdz namdurvīm nogādājam bez maksas.
Bezmaksas piegādi veicam arī pasūtījumiem virs 100Eur šādās pilsētās: Jūrmala, Kuldīga, Tukums, Talsi, Liepāja, Dobele, Jelgava, Bauska, Saulkrasti, Sigulda, Salaspils, Ogre.
       Privātuma noteikumi | Atteikuma tiesības | Preču pasūtīšanas veidi | Norēķinu veidi | Preču piegāde | Garantija | Kontakti
Meklēt: Piemēram: "Philips" vai "kondicionieri".
Kategorijas
Īpašais piedāvājums!
Auto riepas Akumulatori un uzlādes ierīces Mājsaimniecības preces GPS iekārtas Apkure, kondicionieri, klimatiskā tehnika Sadzīves tehnika Elektronika Radiosētas un citas suņu dresūras ierīces Mobilie telefoni/Sakaru tehnika Kanalizācija Santehnika Alkometri Auto piederumi Atpūtai un sportam Datortehnika Dārzam, mājai un mežam Daudzfunkcionālas ierīces (Kombi-sistēmas) Stādāmie stobri Zāles pļāvēji Parka traktori, raideri Trimmeri, krūmgrieži Motorzāģi, elektriskie zāģi Aeratori Sūkņi Komposta kastes Lapu savācēji-pūtēji Malkas šķēlēji Siltumnīcas Ķerras Augsnes frēzes/Komunālās mašīnas Zaru smalcinātāji Kompresori Zemes urbji Instrumenti dārzam Augstspiediena mazgātāji Dzinēji Ģeneratori Motorizēta slota Miglotāji Strūklakas un dīķi Granulu/Smilšu kaisītāji Sniega lāpstas Sniega pūtēji Laistīšanas aprīkojums Apmaļu griezēji Šļūtenes Iekārtas pret insektiem Zāliena kopšanas tehnikas piederumi Dzīvžogu šķēres Medniekiem, makšķerniekiem un dabas vērotājiem Darbgaldi un instrumenti Meklēšanas/mērīšanas ierīces Preces bērniem Kūpinātavas un grili Satelītu, ētera TV Žogi un vārtu automātika Apgaismojums Drošības sistēmas Šujmašīnas, overloki, filcēšanas mašīnas Mēbeles, durvis

  Lapas karte
     Dārzam, mājai un mežam Zāles pļāvēji Elektriskie zāles pļāvēji

Preču skaits: 103
Cena no: līdz: Kārtot preces pēc: Marka:
Rādīt vienā lapā:
[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »»»
Elastīgums, komforts, augsta kvalitāte un uzticamība - visas šīs funkcijas apraksta „IKRA” tehniku. Visām precēm ir 24 mēnešu garantija ar pirkuma kvīti. Bezvadu tērauda klāja zāliena pļāvējs IAM 40-4625 S saņem divkāršu darbības laiku ar diviem bateriju komplektiem, kā arī energoefektīvu viedo motoru vadību, elektrisko asmeni. Akumulators: 40 V / / 5 Ah (2x2,5 Ah) Ir iekļauts akumulators un lādētājs: nē Pašgājējs: pašgājējs Darbības laiks (bez slodzes): līdz 75 min. Uzlādes laiks: 1-5 stundas (atkarīgs no lādētāja) Ragulārs lādētājs: 3-5 stundas līdz 1 akumulators Ātrs lādētājs: 1 stundas līdz 1 akumulators Griešanas platums: 46 cm Riteņi: 180 mm / 250 mm Augstuma regulēšana: 6 pozīcijas, 25-75 mm Savākšanas maiss: 50 l, plastmasas maisiņš Klājs: nerūsējošais tērauds Svars: 26,3 kg Garantija: 24 mēneši Zālājiem: līdz 600 m² (6 a.) * bez akumulatora un lādētāja Vācu dārza tehnikas ražotājs „IKRA Mogatec” piedāvā zīmolus “Ikra Mogatec”, “Flexo Trim” un “Tonino Lamborghini” Baltijas valstīs un Skandināvijā. Šie zīmoli ir raksturīgi ar augstu kvalitāti, izturību un funkcionalitāti.Uzņēmums sagaida savu panākumu kopš 1977. gada, kad tika veikts pirmais zāģa trimmeris. „IKRA Mogatec” rūpnīca ir aprīkota ar modernu tehniku, kas ražo visaugstākās kvalitātes elektriskās sistēmas, sajūgi un gultņu sistēmas. "Mogatec" rūpnīca ražo visaugstākās kvalitātes lāzergriešanas, rūdīta un dimanta asmeņus, kas tiek montēti ne tikai ar saviem zīmola produktiem, bet arī ar daudziem citiem pasaulē pazīstamiem zīmola produktiem.
Cena: EUR 389.00
Līzings:
Pirmā iem. (0%) 0.00 EUR
Ik mēnesi (12 mēn.) 39.11 EUR
Elastīgums, komforts, augsta kvalitāte un uzticamība - visas šīs funkcijas apraksta „IKRA” tehniku. Visām precēm ir 24 mēnešu garantija ar pirkuma kvīti. Bezvadu tērauda klāja zāliena pļāvējs IAM 40-4625 S saņem divkāršu darbības laiku ar diviem bateriju komplektiem, kā arī energoefektīvu viedo motoru vadību, elektrisko asmeni. Akumulators: 40V / 5 Ah (2x2,5 Ah) Dzinējs: bez otas ar enerģijas taupīšanas inteliģentu motora vadību Ir iekļauts akumulators un lādētājs: jā Pašgājējs: pašgājējs Darbības laiks (bez slodzes): līdz 75 min. Uzlādes laiks: 1-5 stundas (atkarīgs no lādētāja) Ragulārs lādētājs: 3-5 stundas līdz 1 akumulators Ātrs lādētājs: 1 stundas līdz 1 akumulators Griešanas platums: 46 cm Mulčēšanas komplekts Riteņi: 180 mm / 250 mm Augstuma regulēšana: 6 pozīcijas, 25-75 mm Savākšanas maiss: 50 l, tekstila ar cietu virsu Zāles kaste ar aizpildījuma līmeņa indikatoru Ergonomisks rokturis ar ērtu rokturi un slēdzi Klājs: nerūsējošais tērauds Svars: 26,3 kg Garantija: 24 mēneši Zālājiem: līdz 600 m² (6 a.) Ar 2x akumulatoru un lādētāju Vācu dārza tehnikas ražotājs „IKRA Mogatec” piedāvā zīmolus “Ikra Mogatec”, “Flexo Trim” un “Tonino Lamborghini” Baltijas valstīs un Skandināvijā. Šie zīmoli ir raksturīgi ar augstu kvalitāti, izturību un funkcionalitāti.Uzņēmums sagaida savu panākumu kopš 1977. gada, kad tika veikts pirmais zāģa trimmeris. „IKRA Mogatec” rūpnīca ir aprīkota ar modernu tehniku, kas ražo visaugstākās kvalitātes elektriskās sistēmas, sajūgi un gultņu sistēmas. "Mogatec" rūpnīca ražo visaugstākās kvalitātes lāzergriešanas, rūdīta un dimanta asmeņus, kas tiek montēti ne tikai ar saviem zīmola produktiem, bet arī ar daudziem citiem pasaulē pazīstamiem zīmola produktiem.
Cena: EUR 699.00
Līzings:
Pirmā iem. (0%) 0.00 EUR
Ik mēnesi (12 mēn.) 70.28 EUR
STIGA SLM 3648 AE mauriņa pļāvējs ir aprīkots ar 48 V akumulatoru, kas garantē jaudu, klusumu un minimālu apkopi, un ir paredzēts zāliena pļaušanai līdz 200 m². Šim vieglajam un manevrējamajam mauriņa pļāvējam ir 34 cm pļaušanas platums un centralizēta pļaušanas augstuma regulēšana, ko var noregulēt sešās dažādās pozīcijās no 25 līdz 75 mm. Pļāvējam ir 35 litru liels savācējgrozs un tas ir aprīkots arī ar mulčēšanas spraudni. Rokturis ar mīkstu pārklājumu padara to ērti lietojamu, turklāt rokturis ir viegli un ērti salokāms. 2,5 Ah akumulators un lādētājs tiek piegādāti kopā ar pļāvēju. Motora jauda (W): 500 Spriegums (V): 48 Komplektā ar akumulatoru un lādētāju: Jā Akumulatora ietilpība (Ah): 2.5 Pļaušanas platums (cm): 34 Min. - maks. pļaušanas augstums (mm): 25 - 75 Pļaušanas augstuma soļi: 6 Pļaušanas metodes: Savāc, smalcina, izmet uz aizmuguri Savācēja groza tilpums (l): 35 Maksimālā ieteicamā zālāja platība (m2): 200 Svars (kg): 12
Cena: EUR 330.00
Līzings:
Pirmā iem. (0%) 0.00 EUR
Ik mēnesi (12 mēn.) 33.18 EUR
Elastīgums, komforts, augsta kvalitāte un uzticamība - visas šīs funkcijas apraksta „IKRA” tehniku. Visām precēm ir 24 mēnešu garantija ar pirkuma kvīti. Bezkameras motors nodrošina augstu griezes momentu, ilgāku darbības laiku un pagarinātu izturību. Tas ir viegls, lai nodrošinātu vieglu manevrētspēju, centrālā augstuma regulēšana, spēcīgs metāla asmens. Akumulators: 40 V / 2,5 Ah Iekļauts akumulators un lādētājs: nē Pašpiedziņa: nē, ir jāstumj Darbības laiks (bez slodzes): līdz 42 min. Uzlādes laiks: 3-5 stundas Griešanas platums: 37 cm Riteņi: 155 mm / 180 mm Augstuma regulēšana: 3 pozīcijas, 25-75 mm Savākšanas maiss: 40 l, plastmasas maisiņš Svars: 14,5 * kg (bez akumulatora) Klājs: plastmasa Garantija: 24 mēneši * bez akumulatora un lādētāja Vācu dārza tehnikas ražotājs „IKRA Mogatec” piedāvā zīmolus “Ikra Mogatec”, “Flexo Trim” un “Tonino Lamborghini” Baltijas valstīs un Skandināvijā. Šie zīmoli ir raksturīgi ar augstu kvalitāti, izturību un funkcionalitāti.Uzņēmums sagaida savu panākumu kopš 1977. gada, kad tika veikts pirmais zāģa trimmeris. „IKRA Mogatec” rūpnīca ir aprīkota ar modernu tehniku, kas ražo visaugstākās kvalitātes elektriskās sistēmas, sajūgi un gultņu sistēmas. "Mogatec" rūpnīca ražo visaugstākās kvalitātes lāzergriešanas, rūdīta un dimanta asmeņus, kas tiek montēti ne tikai ar saviem zīmola produktiem, bet arī ar daudziem citiem pasaulē pazīstamiem zīmola produktiem.
Cena: EUR 219.00
Līzings:
Pirmā iem. (0%) 0.00 EUR
Ik mēnesi (12 mēn.) 22.02 EUR
Elastīgums, komforts, augsta kvalitāte un uzticamība - visas šīs funkcijas apraksta „IKRA” tehniku. Visām precēm ir 24 mēnešu garantija ar pirkuma kvīti. Bezkameras motors nodrošina augstu griezes momentu, ilgāku darbības laiku un pagarinātu izturību. Tas ir viegls, lai nodrošinātu vieglu manevrētspēju, centrālā augstuma regulēšana, spēcīgs metāla asmens. Akumulators: 40 V / 2,5 Ah Iekļauts akumulators un lādētājs: nē Pašpiedziņa: nē, ir jāstumj Darbības laiks (bez slodzes): līdz 42 min. Uzlādes laiks: 3-5 stundas Griešanas platums: 37 cm Riteņi: 155 mm / 180 mm Augstuma regulēšana: 3 pozīcijas, 25-75 mm Savākšanas maiss: 40 l, plastmasas maisiņš Svars: 14,5 * kg (bez akumulatora) Klājs: plastmasa Garantija: 24 mēneši Ar akumulatoru un regulārs lādētāju Vācu dārza tehnikas ražotājs „IKRA Mogatec” piedāvā zīmolus “Ikra Mogatec”, “Flexo Trim” un “Tonino Lamborghini” Baltijas valstīs un Skandināvijā. Šie zīmoli ir raksturīgi ar augstu kvalitāti, izturību un funkcionalitāti.Uzņēmums sagaida savu panākumu kopš 1977. gada, kad tika veikts pirmais zāģa trimmeris. „IKRA Mogatec” rūpnīca ir aprīkota ar modernu tehniku, kas ražo visaugstākās kvalitātes elektriskās sistēmas, sajūgi un gultņu sistēmas. "Mogatec" rūpnīca ražo visaugstākās kvalitātes lāzergriešanas, rūdīta un dimanta asmeņus, kas tiek montēti ne tikai ar saviem zīmola produktiem, bet arī ar daudziem citiem pasaulē pazīstamiem zīmola produktiem.
Cena: EUR 399.00
Līzings:
Pirmā iem. (0%) 0.00 EUR
Ik mēnesi (12 mēn.) 40.11 EUR
Elastīgums, komforts, augsta kvalitāte un uzticamība - visas šīs funkcijas apraksta „Ikra Mogatec” tehniku. Visām precēm ir 24 mēnešu garantija ar pirkuma kvīti. Bezkameras motors nodrošina augstu griezes momentu, ilgāku darbības laiku un pagarinātu izturību. Tas ir viegls, lai nodrošinātu vieglu manevrētspēju, centrālā augstuma regulēšana, spēcīgs metāla asmens. Zālieniem līdz 250 m² Akumulators: 40V (2x 20V) / 2x 2Ah Dzinējs: Bezkameras, enerģiju taupoša, saprātīga motora vadība Piedziņas sistēma: jāpiespiež Darbības laiks (bez slodzes): līdz 40 min. Uzlādes laiks: 60 min. Griešanas platums: 37 cm Mulčēšanas komplekts Riteņi: 150 mm / 200 mm Klājs: plastmasa Augstuma regulēšana: 6 pozīcijas, 25-75 mm Savākšanas maiss: 40 l, tekstila ar cietu virsu Zāles kaste ar aizpildījuma līmeņa indikatoru Integrēts rokturis 3 pozīciju rokturis ar regulējamu augstumu Ergonomisks rokturis ar ērtu rokturi un slēdzi Svars: 12,4 * kg (bez akumulatora) Skaņas jaudas līmenis: 96 dB(A) Garantija: 24 mēneši Komplektā 2 akumulatori un divkāršs ātrais lādētājs Vācu dārza tehnikas ražotājs „IKRA Mogatec” piedāvā zīmolus “Ikra Mogatec”, “Flexo Trim” un “Tonino Lamborghini” Baltijas valstīs un Skandināvijā. Šie zīmoli ir raksturīgi ar augstu kvalitāti, izturību un funkcionalitāti.Uzņēmums sagaida savu panākumu kopš 1977. gada, kad tika veikts pirmais zāģa trimmeris. „IKRA Mogatec” rūpnīca ir aprīkota ar modernu tehniku, kas ražo visaugstākās kvalitātes elektriskās sistēmas, sajūgi un gultņu sistēmas. "Mogatec" rūpnīca ražo visaugstākās kvalitātes lāzergriešanas, rūdīta un dimanta asmeņus, kas tiek montēti ne tikai ar saviem zīmola produktiem, bet arī ar daudziem citiem pasaulē pazīstamiem zīmola produktiem.
Cena: EUR 229.00
Līzings:
Pirmā iem. (0%) 0.00 EUR
Ik mēnesi (12 mēn.) 23.02 EUR
Elastīgums, komforts, augsta kvalitāte un uzticamība - visas šīs funkcijas apraksta „IKRA” tehniku. Visām precēm ir 24 mēnešu garantija ar pirkuma kvīti. Cordless Steel Deck Lawn pļaujmašīna IAM 40-4325 saņem divkāršu runtime ar diviem akumulatoriem, arī tai ir enerģijas taupīšanas viedā motora vadība, elektriskā asmeņu apturēšana. Zālieni līdz 600 m² Akumulators: 40V / 5 Ah (2x2,5 Ah) Dzinējs: bez sukas, energoefektīva, inteliģenta motora vadība Ir iekļauts akumulators un lādētājs: jā Pašdzinējs: stumts Darbības laiks (bez slodzes): līdz 85 min. Uzlādes laiks: 3-5 stundas Griešanas platums: 43 cm Mulčēšanas komplekts Riteņi: 180 mm / 250 mm Augstuma regulēšana: 6 pozīcijas, 25-75 mm Savākšanas maiss: 50 l, tekstila ar cietu virsu Zāles kaste ar aizpildījuma līmeņa indikatoru Ergonomisks rokturis ar ērtu rokturi un slēdzi Klājs: nerūsējošais tērauds Svars: 20,4 kg Garantija: 24 mēneši * bez akumulatora un lādētāja Vācu dārza tehnikas ražotājs „IKRA Mogatec” piedāvā zīmolus “Ikra Mogatec”, “Flexo Trim” un “Tonino Lamborghini” Baltijas valstīs un Skandināvijā. Šie zīmoli ir raksturīgi ar augstu kvalitāti, izturību un funkcionalitāti.Uzņēmums sagaida savu panākumu kopš 1977. gada, kad tika veikts pirmais zāģa trimmeris. „IKRA Mogatec” rūpnīca ir aprīkota ar modernu tehniku, kas ražo visaugstākās kvalitātes elektriskās sistēmas, sajūgi un gultņu sistēmas. "Mogatec" rūpnīca ražo visaugstākās kvalitātes lāzergriešanas, rūdīta un dimanta asmeņus, kas tiek montēti ne tikai ar saviem zīmola produktiem, bet arī ar daudziem citiem pasaulē pazīstamiem zīmola produktiem.
Cena: EUR 385.00
Līzings:
Pirmā iem. (0%) 0.00 EUR
Ik mēnesi (12 mēn.) 38.71 EUR
Elastīgums, komforts, augsta kvalitāte un uzticamība - visas šīs funkcijas apraksta „IKRA” tehniku. Visām precēm ir 24 mēnešu garantija ar pirkuma kvīti. Akumulatora zāles pļāvējs IAM 40-4325 saņem divkāršu darbības laiku ar diviem bateriju komplektiem, kā arī tai ir enerģijas taupīšanas viedā motora vadība, elektriskā asmeņa apstāšanās. Zālieni līdz 600 m² Akumulators: 40V / 5 Ah (2x2,5 Ah) Dzinējs: bez sukas, energoefektīva, inteliģenta motora vadība Ir iekļauts akumulators un lādētājs: jā Pašdzinējs: stumts Darbības laiks (bez slodzes): līdz 85 min. Uzlādes laiks: 3-5 stundas Griešanas platums: 43 cm Mulčēšanas komplekts Riteņi: 180 mm / 250 mm Augstuma regulēšana: 6 pozīcijas, 25-75 mm Savākšanas maiss: 50 l, tekstila ar cietu virsu Zāles kaste ar aizpildījuma līmeņa indikatoru Ergonomisks rokturis ar ērtu rokturi un slēdzi Klājs: nerūsējošais tērauds Svars: 20,4 kg Garantija: 24 mēneši 2 Baterijas un lādētājs ir iekļauti Vācu dārza tehnikas ražotājs „IKRA Mogatec” piedāvā zīmolus “Ikra Mogatec”, “Flexo Trim” un “Tonino Lamborghini” Baltijas valstīs un Skandināvijā. Šie zīmoli ir raksturīgi ar augstu kvalitāti, izturību un funkcionalitāti.Uzņēmums sagaida savu panākumu kopš 1977. gada, kad tika veikts pirmais zāģa trimmeris. „IKRA Mogatec” rūpnīca ir aprīkota ar modernu tehniku, kas ražo visaugstākās kvalitātes elektriskās sistēmas, sajūgi un gultņu sistēmas. "Mogatec" rūpnīca ražo visaugstākās kvalitātes lāzergriešanas, rūdīta un dimanta asmeņus, kas tiek montēti ne tikai ar saviem zīmola produktiem, bet arī ar daudziem citiem pasaulē pazīstamiem zīmola produktiem.
Cena: EUR 515.00
Līzings:
Pirmā iem. (0%) 0.00 EUR
Ik mēnesi (12 mēn.) 51.78 EUR
[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »»»


 

 

Jaunākās preces
AULA Killing The Soul V2 gaming mouse (509251)
21.59 EUR

Dell Premier Sleeve 17 PE1721V, for XPS 9700 and Precision 5750 (296247)
56.22 EUR

SALE OUT. LENOVO Lenovo Active Pen 2 with Battery Lenovo Active Pen 2 with Battery USED, NOT ORIGINAL PACKAGING, Gray (296612)
58.08 EUR

Dell Premier Sleeve 15 PE1521VX for XPS 9500 and Precision 5550 (296246)
54.65 EUR

SALE OUT. Acer Swift 3 SF314-57-515H 14 FHD i5-1035G1/8GB/256B/UHD/Win10/ENG Backlit kbd/Blue/2Y Warranty Acer Swift 3 SF314-57-515H Glacier Blue, 14 ", FHD, 1920 x 1080 pixels, Matt, Intel Core i5, i5-1035G1, 8 GB, DDR4, SSD 256 GB, Intel UHD, No O (296741)
654.85 EUR

Deepcool BARONKASE DP-MATX-BNKSBK-V2 (296474)
43.73 EUR

Deepcool "Gammaxx GTE" CPU COOLER V2 DP-MCH4-GMX-GTE-V2BK (296462)
37.74 EURLaivu noma, Kanoecentrs.lv

© ink99     Izstrādāts: evolution.lv
Salidzini brnu preu cenas 348 Latvijas interneta veikalos.Salidzini brnu preu cenas 348 Latvijas interneta veikalos. Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv Ceno.lv
Adrese: Jelgavas iela 42, Rīga, LV-1004 (interneta veikals)
Mob.: 20075777, Tālrunis: 67623620, Fakss: 63881113
E-pasts: info@veicis.lv

.